O Nas


Lekarze pracujący w Przychodni:


lek. wet. Katarzyna Rychard
Ukończyła Wydział Medycyny Weterynaryjnej we Wrocławiu. Doświadczenie zawodowe zdobywała w przychodniach we Wrocławiu i Świdnicy. Szczególnie interesuję się chorobami wewnętrznymi i dermatologią psów i kotów. W przychodni pełni codzienne dyżury, wyjeżdża na wizyty domowe i często konsultuje przypadki wymagające natychmiastowej pomocy.

lek. wet. Karolina Durazińska
Ukończyła Wydział Medycyny Weterynaryjnej we Wrocławiu. Doświadczenie zawodowe zdobywała na praktykach i stażach w klinikach w Polsce, Europie i USA. Szczególnie interesuje się postępowaniem w nagłych przypadkach, a także neonatologią weterynaryjną. W naszej przychodni wyjeżdża na wizyty domowe.

lek. wet. Piotr Rząd, specjalista radiologii weterynaryjnej
Ukończył Wydział Medycyny Weterynaryjnej we Wrocławiu. Ukończył specjalizację "Radiologia Weterynaryjna". Przez wiele lat leczył małe i duże zwierzęta, prowadząc pierwszą w Polsce prywatną praktykę weterynaryjną. W naszej przychodni zajmuje się zabiegami chirurgicznymi, a także konsultuje przypadki kliniczne wymagające diagnostyki obrazowej.

Nasza Przychodnia posiada:


- wygodny GABINET INTERNISTYCZNY wyposażony m.in w aparat USG
- dobrze wyposażoną SALĘ OPERACYJNĄ do chirurgii miękkiej
- nowoczesne LABORATORIUM

Stale współpracujemy m.in z certyfikowanym zoopsychologiem, kardiologiem weterynaryjnym oraz specjalistą zwierząt egzotycznych.

Pracujemy w godzinach dogodnych dla pacjentów, istnieje możliwość
umówienia się poza godzinami pracy w lecznicy lub w domu pacjenta oraz
uzyskanie pomocy w nagłych przypadkach -

tel. 504 259 676